Sherco 250 SE
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.
Кључна спецификација Sherco 250 SE 2015
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 66 mm |
|---|
| Takt | 72 mm |
|---|
| Pokretač | Električni sustav |
|---|
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
|---|
| Prijenos | Lanac |
|---|
| Broj brzina | 6 |
|---|
| Cilindri | 1 |
|---|
| Takt | Dvotaktni |
|---|
| Pomak | 249.3 ccm |
|---|
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|
| Robna marka | Sachs |
|---|
| Prilagodba | Kompresija, Povrat |
|---|
Stražnji ovjes
| Robna marka | Sachs |
|---|
| Prilagodba | Kompresija, Povrat |
|---|
Šasija
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|
| Robna marka | Brembo |
|---|
Stražnje kočnice
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 21 inč |
|---|
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
|---|
| Međuosovinski razmak | 1480 mm |
|---|
| Visina sjedala | 950 mm |
|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 105 kg |
|---|
| Kapacitet spremnika za gorivo | 9.5 l (nisko) |
|---|
Sherco 250 SE Историја
ФАК Sherco 250 SE
- Koji je bolji? Motocikl Sherco 250 SE ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Sherco 250 SE?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Sherco 250 SE.
- Koliko je popularan motocikl Sherco 250 SE?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Sherco 250 SE.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
Sherco 250 SE Слике